0 332 251 13 85
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Ahsan Makina Hakkında

Firmamız 1998 yılında parke silim makinaları imalatı ile üretim faaliyetlerine başlamıştır. Zamanla müşterilerimizin istek ve koşullarına göre ürün çeşitliliği artmıştır.

2000’li yıllarda matkap ve demir kesme hizarı üretimi ile hem imalat hem hırdavat sektöründe büyük adımlar atan firmamız incelemeli patentle zeytin çizme makinasını üretip kullanıcıların hizmetine sunmuştur. İmalatlarını bir hayli artıran firmamız farklı sektörlerde de müşterilerine hizmet sunmaya devam etmiştir.

2000’li yıllarda  Türkiye de ilk halı sıkma makinasını üreterek temizlik ve halı yıkama sektörünede ilk adımlarını atmış ve bu sektörün önde gelenlerinden olmuştur. Böylelikle Halı yıkama , halı sıkma , halı hav alma (paketleme) makinaları imalatlarını da üretim parkuruna katmıştır. İnovasyon çalışmaları sonrasında zemin parlatma ve cilalama makinasını geliştirip Avrupa birliği ülkelerine ihracatını gerçekleştirmektedir.

İthalat ve ihracat sanayisine yönelik patent belgelerini ve ürünler için gerekli sertifikaları da bulundurmaktadır.

Firmamız kendi ürettiği ürünlerin satış ve pazarlamasını kendi yaptığı gibi bayiliklerde vermektedir.

 

Misyonumuz

 

Geçmişten bugüne yeni teknolojileri yakından takip ederek müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunma gayreti içerisindeyiz. Firmamızın en büyük özelliği üretilen ürünlerde kalitenin ve memnuniyetin birinci plan da olmasıdır.

 

Vizyonumuz

 

Ahsan Makina mühendislik çalışmalarıyla Ar-Ge ve inovasyonda her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.