• Halı Yıkama Makinaları

    Halı Yıkama Makinaları

    Kaliteli ve Sağlam İşçilik
Ahsan Makina

Hakkımızda

Firmamız 1998 yılında parke silim makinaları imalatı ile üretim faaliyetlerine başlamıştır. Zamanla müşterilerimizin istek ve koşullarına göre ürün çeşitliliği artmıştır. 2000’li yıllarda matkap ve demir kesme hizarı üretimi ile hem imalat hem hırdavat sektöründe büyük adımlar atan firmamız incelemeli patentle zeytin çizme makinasını üretip kullanıcıların hizmetine sunmuştur. İmalatlarını bir hayli artıran firmamız farklı sektörlerde de müşterilerine hizmet sunmaya devam etmiştir. 2000’li yıllarda Türkiye de ilk halı sıkma makinasını üreterek temizlik ve halı yıkama sektörünede ilk adımlarını atmış ve bu sektörün önde gelenlerinden olmuştur. Böylelikle Halı yıkama , halı sıkma , halı hav alma (paketleme) makinaları imalatlarını da üretim parkuruna katmıştır. İnovasyon çalışmaları sonrasında zemin parlatma ve cilalama makinasını geliştirip Avrupa birliği ülkelerine ihracatını gerçekleştirmektedir. İthalat ve ihracat sanayisine yönelik patent belgelerini ve ürünler için gerekli sertifikaları da bulundurmaktadır. Firmamız kendi ürettiği ürünlerin satış ve pazarlamasını kendi yaptığı gibi bayiliklerde vermektedir.
0+

Yıl Tecrübe

0

Ülkede Faliyer

0

m² Çalışma Alanı

Temizlik Sektörü

Temizlik Sektörü

Hırdavat Sektörü

Hırdavat Sektörü

İnşaat Sektörü

İnşaat Sektörü

Tarım ve Hizmet Sektörü

Tarım ve Hizmet Sektörü
Ahsan Makine

Bizden
Haberler

Aliquip ex ea commodo consequat duis aute irure dolor in reprehenderit voluptate velit sunt in culpa qui officia deseru mollit anim ipsum id est laborum.

Bizi Tercih Eden Firmalar
industrial solutions to many factories

At Solustrid, Our goal is to generate oriented sales by our staff members which enables us to meet the clients expectations in
timely manner ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit sed ipsum eiusmod tempor incididunt labore